Rožnovské koupaliště zahájilo letní sezónu

Rožnov pod Radhoštěm: Rožnovské koupaliště zahájilo ve čtvrtek 11. 6. 2020 svou letní sezónu. K dispozici je 25-ti metrový plavecký bazén, 50-ti metrový bazén s vodními atrakcemi, vodním banánem a vodní trampolínou a také dětské brouzdaliště s malou dětskou skluzavkou. V nerezovém rekreačním bazénu lze nalézt velkou dětskou skluzavku, houpací bazén, perličková masážní lůžka, vodní číši nebo divokou řeku. Otevřeno bude v červnu od pondělí do pátku vždy od 11,00 do 19,00 hodin, o víkendech pak od 9,00 do 20,00 hodin. V červenci a srpnu bude otevřeno denně od 9.00 do 20.00 hod.

Od čtvrtka 11. června je otevřeno rožnovské venkovní koupaliště. To prošlo v roce 2014 rekonstrukcí za 26 milionů korun, díky které mají malí i velcí návštěvníci koupaliště k dispozici řadu atrakcí. Mimo bazény lze na rožnovském koupališti najít také sportovní vyžití jako je stolní tenis, nohejbal, streetball, badminton, ruské kuželky nebo plážový volejbal.
 
„V provozu je od čtvrtku plavecký bazén, dětské brouzdaliště a samozřejmě rekreační bazén s atrakcemi. V něm mohou zájemci vyzkoušet 10 metrů dlouhou skluzavku, dvě vodní masážní děla, masážní perličková lůžka, divokou řeku nebo houpací bazén,“ pozval na koupaliště jednatel provozující společnost Stanislav Zlámal. „Otevírací doba je stejná jako v minulém roce. Tedy v červnu pondělí až pátek od 11 do 19 hodin, o víkendech od 9 do 20 hodin. A o prázdninách pak denně od 9 do 20 hodin,“ doplnil Stanislav Zlámal. V areálu je návštěvníkům zdarma k dispozici také wifi síť, možnost uložení cenností do skříněk a novinkou je půjčování knih.

 

Autor tiskové zprávy: Mgr. Petra Graclíková, MěÚ Rožnov p. R., foto: KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV, spol. s r. o.

Translate »